Age of Conan part 2
Link 07.11.2008 :: 16:31


Witam na moim starym ale jarym blogu o Conanie. Ostatnio interesuje się nieco grami online takimi jak np. World of Warcraft i dowiedziałem się kilku ciekawych rzeczy na temat Age of Conan: Hyborian Adventures, gry mmorpg wydanej w pięknym miesiącu maju.

W grze mamy sporą ilość klas do wyboru i naprawdę gigantyczny wirtualny świat do zwiedzania. Co w niej tak w ogóle robimy? Generalnie nabijamy kieszenie pieniędzmi (złotem etc.), zabijamy groźne potwory, wykonujemy różnorodne questy a wszystko to by mieć coraz więcej doświadczenia i awansować z poziomu na poziom, coraz wyżej i wyżej aż do granic możliwości jakie daje gra...:-) (właśnie dlatego takie gry są bardzo uzależniające bo cały czas musisz iść do przodu.

Jeśli jesteś zainteresowany i masz dość mocnego kompa możesz spróbować pograć sobie w tą grę, jest całkiem niezła. To co jest w niej sporym problemem to na pewno ogromna ilość błędów które odstraszyły już sporą ilość graczy. W sumie jest to bardzo ciekawe mmorpg, które posiada naprawdę dużo ciekawych rozwiązań. Jest to brutalne mmo dla dorosłych czyli coś czego nie było nigdy wcześniej (Wow np. to taki Disney jeśli chodzi o wygląd i wiele innych rzeczy).
Osobiście czekam na triala by móc sprawdzić jak to rzeczywiście wygląda na moim kompie...
pozdro


powered by Ownlog.com