A dzisiaj coś nowego. Warhammer Invasion
Link 25.09.2010 :: 12:52
Witam was drodzy przyjaciele na moim blogu po ekstremalnie sporej przerwie. Sporo się zdążyło wydarzyć przez ten cały czas. Tym razem moim pragnieniem napisać o czymś rzadkim. Jakiś rok temu miała premierę gra planszowo-karciana pod nazwą Warhammer Invasion.

Na środku twojej planszy jest Stolica. Jest to prawie niezniszczalny zamek który jest pokazana przez twoją posiadaną przez siebie kartonową mapkę. Tam też ważą się losy twoich online games strategy wojsk i budynków. Jest podzielona na trzy strefy. Pole Bitwy, Misję i Królestwo. Strefa Królestwa ogólnie jest miejscem którego numer takich małych młoteczków określa pobierane co rundkę dobra. Dzięki temu jesteś w stanie zakupić mocniejsze jednostki i bardziej użyteczne budynki.

Tak czy siak, gra jest ogólnie totalnie niesamowita i naprawdę warta zakupienia. Lepsza w sumie niż spora ilość gier które są na PC czy też konsole. Właściwie z rzadka się nudzi, chyba że grasz za dużo w tą grę. Ale nawet jak będziesz miał dość, możesz spróbować zagrać kimś innym.

Osobiście mi się doskonale gra Chaosem. Chaos jest właściwie taki sam jak w reszcie grach ze świata Warhammer'a. Są całkiem ofensywne i jest prosto zaatakować nimi w podobnej skali i z taką prędkością jak są w stanie Orkowie. Całkowita siła w strefie Misji mówi o ilości dobieranych kard co turę. Musisz jednak być strategy flash games ostrożny, gdyż jeśli skończą ci się karty do ciągnięcia, przegrałeś. Z Pola Bitwy jesteś w stanie zadawać obrażenia swojemu oponentowi.

Aby osiągnąć wygraną, każda z ras musi wykorzystać swoje pozytywy nie dając jednocześnie wrogowi do wykorzystania negatywów. Należy myśleć o swojej stolicy rozbudowując i administrując ją, a w tym samym czasie bronić się przed wrogiem.

Dotychczas zostały do angielskiej wersji wypuszczona para sporych rozszerzeń wraz kilkoma battlepack'ami. Nie dorwałem ich jeszcze w swoje łapy. Z jakiego powodu? Ponieważ czerpię jeszcze przyjemność z gry znajomym i tymi samymi taliami. I skoro gramy paręnaście razy na tydzień, nie ma takiej potrzeby. Ale prędzej czy później te rozszerzenia i tak zakupię.
Generalnie każdą ze stref musisz mieć na download free strategy games uwadze, ale ostateczna decyzja w którą ładować pieniądze i karty, należy wyłącznie do ciebie. Zachowaj mądrość podejmując decyzje, ponieważ są ekstremalnie ważne jeśli chcesz wygrać rozgrywkę. Jak powiedziałem lub nie, każda z frakcji jak i ich miksy dają nam różne strategie. Najlepszy dowódca odkryje je wszystkie.

Każdy spory konflikt zaczyna się od ulepszania własnego imperium. Ogólnie mówiąc, karty Jednostek służą do walki z wrogiem i obrony własnych stref. Ogólnie karty Wsparcia dają możliwość dodawania ci bonusów podczas walk i gry. Są to budynki czy też różne games strategy rpg artefakty. Możesz jeszcze wykorzystać karty Taktyk, które właściwie wykorzystane są w stanie odwrócić losy bitwy. Poza tymi wszystkimi kartami, warto od czasu do czasu użyć karty Misji. Każdą kartę w grze można użyć również do ulepszania stref. Często określona ilość rozbudowań odblokowuje specjalne umiejętności szczególnych kart.

Stary Świat to uniwersum pełne masywnych królestw, niesamowicie niebezpiecznych misji i krwawych bitew w stałym konflikcie pomiędzy Porządkiem a Destrukcją. Odwieczni strategy games free download wrogowie walczą między sobą w pełnych furii walkach na zalanych zwłokami polach bitew próbując zdobyć władzę nad światem.

powered by Ownlog.com